Aktuality
Sdílko bude již za tři dny
31 7 2020

Sdílko bude již za tři dny

Již dvakrát proměnila netradiční akce s názvem Sdílko porubský veřejný prostor. Návštěvníkům ho otevře i letos: od 4. do 25. srpna. Tentokrát se s místními a regionálními obchodníky a podnikateli, ale také zástupci neziskových organizací nebo různých spolků mohou lidé potkat poblíž nákupního centra Duha na porubském sedmém obvodě.

Poruba připravuje rekonstrukci Oblouku
30 7 2020

Poruba připravuje rekonstrukci Oblouku

Díky tomu, že se Porubě loni podařilo od společnosti Residomo odkoupit podíl v Oblouku, může začít rekonstrukce objektu.

Chcete upravit dvůr? Přijďte na kávu se Zelenou Porubě
29 7 2020

Chcete upravit dvůr? Přijďte na kávu se Zelenou Porubě

Lidé, kteří mají zájem se zapojit do projektu participativního rozpočtu a podílet se na vylepšení obvodu, mohou přijít na setkání nazvané Na kávu se Zelenou Porubě. Bude se konat ve středu 5. srpna od 16 hodin v Komunitním centru Všichni spolu poblíž základní školy na ulici Karla Pokorného. Zájemci se dozví vše o přihlašování nápadů i časovém harmonogramu tohoto ročníku projektu, jenž má podtitul Navrhni svůj dvůr.

V úterý 4. srpna začíná Sdílko
27 7 2020

V úterý 4. srpna začíná Sdílko

Od 4. do 25. srpna se bude na sedmém obvodě (poblíž obchodního centra Duha) konat Sdílko, což je netradiční způsob představení několika desítek lokálních výrobců a obchodníků. Kromě toho bude možné ve speciálně upravených modulech najít i poučení – budou se zde konat veřejné diskuze.

Nezapomněli jste zaplatit za pejska?
23 7 2020

Nezapomněli jste zaplatit za pejska?

Od letošního roku úřad městského obvodu nezasílá občanům složenky k úhradě poplatku za psa. Poplatek lze nyní uhradit hotově nebo platební kartou v pokladně Úřadu městského obvodu Poruba na Klimkovické ulici, další možností je poslat částku na číslo účtu 19-1649335379/0800 bankovním převodem nebo složenkou zaslanou prostřednictvím České pošty, využít lze také platební portál PayU.

VÍCE AKTUALIT >>