Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Poruba Open. Největší nohejbalová akce v kraji

Poslední změna: Úterý 11.06.2019 12:06

Nohejbalový turnaj trojic Poruba Open se stal největší nohejbalovou akcí v  Moravskoslezském kraji. Také letos se bude konat v areálu základní školy na Ukrajinské ulici. Bude to 29. června. Účast na turnaji přislíbil i nohejbalový reprezentant Jiří Doubrava.

Poruba Open. Největší nohejbalová akce v kraji

Poruba Open bude 29. června. Foto: archiv Jiřího Birke

„Letos opět očekáváme překonání rekordu z minulého roku v počtu přihlášených týmů. Bylo jich třiadvacet, a proto se turnaj musí rozšířit i mimo areál školy,“ informoval za pořadatele Jakub Tomáš. V soutěžní kategorii se utká 16 týmů, v rekreační kategorii organizátoři předpokládají minimálně stejný počet přihlášených trojic. „Touto cestou bychom chtěli oslovit nejen Porubany, kteří by si chtěli u nás zahrát. Jde opravdu o hobby kategorii, hrát může každý, kdo umí kopnout do míče,“ zve Jakub Tomáš.

V kategorii Open se bude hrát ve skupinách a následovat bude play-off . Bude se hrát na centrálním kurtu a na tartanovém hřišti. „Rekreační kategorie bude hrát také ve skupinách. Hrát se bude na mobilním kurtu, který každý rok stavíme dva dny před turnajem. Další kurt bychom rádi postavili nedaleko areálu poblíž mateřské školy na Ukrajinské ulici,“ uvedl Jakub Tomáš.

Týmy se musí registrovat do 23. června na adrese jakubtomass@seznam.cz. Prezence je v den turnaje od 9 hodin (startovné pro tříčlenné družstvo je 450 korun), zápasy začnou o půl hodiny později. Na poledne je pro hráče připraven štafetový běh. Boje play-off začnou ve 14 hodin, kolem 16. hodiny by mělo dojít na utkání o třetí místo a na finále.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 480 111


Úřad městského obvodu Poruba
Klimkovická 55/28
708 56 Ostrava-Poruba


ID datové schránky: xpkbv55


Úřední hodiny »