Aktuality
Provoz ÚMOb Poruba
15 2 2021

Provoz ÚMOb Poruba

V pondělí 15. února obnovil Úřad městského obvodu Poruba úřední hodiny v plném rozsahu. Klienti si mohou vyřídit potřebné záležitosti v pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin. V prostorách úřadu je stále třeba dbát zvýšených hygienických opatření (nosit ochranný prostředek dýchacích cest – respirátor nebo nanoroušku, dezinfikovat si ruce a dodržovat rozestupy).

Upozorňujeme, že přednostně odbavujeme klienty, kteří jsou objednáni. Neobjednaní klienti budou odbavováni podle našich kapacitních možností při dodržení povinností nám stanovenými krizovými opatřeními vlády.

Vychází květnové číslo zpravodaje PRIO
3 5 2021

Vychází květnové číslo zpravodaje PRIO

Květnové číslo porubského zpravodaje informuje o plánové úpravě parků u Domu kultury Poklad, věnuje se porubským stromům, představuje kantorky, které ocenilo město a městský obvod při příležitosti Dne učitelů, přináší rozhovor s architektem, jenž se podílel na architektonické studii nového DK Poklad, nebo připomíná návrhy obyvatel Poruby z projektu Zelená Porubě, k nimž architekti vytvořili ideové návrhy. Věnuje se i řadě dalších témat, nechybí vzpomínky pamětnice z Příběhů našich sousedů ani představení porubského obchodníka. Zpravodaj PRIO naleznete v sekci Média a zpravodajství/PRIO.

Pojďte s námi uklidit porubský lesopark
29 4 2021

Pojďte s námi uklidit porubský lesopark

V sobotu 8. května budou zástupci městského obvodu uklízet porubský les. Přidat se může kdokoli, komu není veřejný prostor lhostejný a rád by oblíbené výletní místo Porubanů i lidí z blízkého okolí pomohl vyčistit.

Návrhy úprav si lidé mohou prohlédnout v dotčených lokalitách
28 4 2021

Návrhy úprav si lidé mohou prohlédnout v dotčených lokalitách

Koncepční studii úprav 8. stavebního obvodu a tzv. Nového Pustkovce si zájemci mohou prohlédnout do 5. května u obchodního centra Duha a u nákupního střediska na Pavlouskově ulici.

Čištění komunikací začíná koncem dubna
26 4 2021

Čištění komunikací začíná koncem dubna

Rajonové čištění komunikací začíná koncem dubna. O harmonogramu jarního úklidu budou obyvatelé ulic informováni prostřednictvím přenosných dopravních značek.

Miluji v Porubě
16 4 2021

Miluji v Porubě

Říkejte si tomu, jak je libo, ale fakt je, že první květen neboli první máj je den, který už dávno není svátkem práce, ale především den, který zahajuje měsíc lásky.

VÍCE AKTUALIT >>