Promítání letního kina se odkládá na čtvrtek 27. srpna

25/8 2015

Kvůli deštivému počasí, které panuje v úterý 25. srpna, se přesouvá promítání filmu Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka na čtvrtek 27. srpna. Projekce se uskuteční na louce na Francouzské ulici ve 20:30 hodin.

Promítání letního kina se odkládá na čtvrtek 27. srpna

Ilustrační foto: Jiří Birke

Poslední film porubského letního kina na Francouzské ulici je na programu 27. srpna v 20:30 hodin. A snímek, který se bude hrát, si příznivci letního kina opět vybrali sami. Na programu bude úspěšná česká komedie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka.

Vstup je i nyní zdarma a pro návštěvníky bude připraveno i občerstvení. K dispozici bude přibližně také čtyřicet laviček. Vzhledem k předpokládanému zájmu doporučujeme lidem, aby si přinesli buď deky, nebo skládací židle. Městský obvod žádá návštěvníky, aby lavičky nepřemisťovali a své židle umístili tak, aby na plátno viděli i lidé sedící na dekách.

Letní kino se stalo velkou akcí a zvládnout davy lidí není jednoduché. Proto městský obvod vytvořil pro návštěvníky jednoduchý manuál, který všem umožní užít si letní kino bez problémů. Najdete ho zde