Můžete nahlédnout do projektové dokumentace k tramvajové trati

19/3 2018

Pokud vás zajímá, jak vypadá rozpracovaná projektová dokumentace k eventuální výstavbě nové tramvajové trati v Porubě, můžete si její zásadní část prohlédnout přímo na úřadě.

Můžete nahlédnout do projektové dokumentace k tramvajové trati

Pokud máte zájem nahlédnout do zásadní části pracovní verze projektové dokumentace Ekologizace veřejné dopravy Ostrava-Poruba týkající se eventuální výstavby nové tramvajové trati na sedmý a osmý obvod, můžete si ji přijít prohlédnout přímo na úřad, kde bude k dispozici v papírové podobě. Nahlédnout můžete i do kompletní projektové dokumentace, která bude k dispozici v elektronické podobě.

Zájemci o nahlídnutí si mohou domluvit termín na tel. číslech 599 480 292 případně 599 480 293 nebo e-mailu redakce@moporuba.cz a prohlédnout si dokumentaci mohou v kanceláři č. 329, v budově A Úřadu městského obvodu Poruba, Klimkovická 55/28.

Upozorňujeme, že v současné době probíhá projektové příprava a jedná se tedy o projektovou dokumentaci ve fázi rozpracovanosti. Do této projektové dokumentace budou dále zapracovány úpravy vzešlé z připomínkového řízení.