Vyfoťte přírodu v Porubě

25/3 2021

V letošním roce se kvůli pandemii koronaviru neuskuteční tradiční Den Země. Proto se městský obvod rozhodl vyhlásit fotografickou soutěž zaměřenou na přírodu v Porubě. Snímky lze zasílat do 1. května na adresu zelenaporuba@moporuba.cz.

 

Vyfoťte přírodu v Porubě


„Poruba nabízí zajímavá přírodní zákoutí. Některá jsou všeobecně známá, jiná ne. Roste nám tady spousta květin, brzy začnou kvést i stromy. A to je důvod, proč tato místa zaznamenat a seznámit s nimi i ostatní. Vezměte si mobilní telefony nebo foťáky a vyrazte do přírody. A foťte, foťte – přírodu především, vyzývá k pořizování snímků Kristýna Špačková z odboru strategického rozvoje ÚMOb Poruba.

K fotografii je také třeba přidat originální popis a zaslat na adresu zelenaporube@moporuba.cz do 1. 5. 2021. Porota vybere tři nejzdařilejší snímky a jejich autoři obdrží malou odměnu. Nejpovedenější fotografie budou vystaveny ve výloze informačního centra na Hlavní třídě.

Pravidla soutěže
- do soutěže lze přihlásit pouze fotografie, jejichž jste autorem,
- námět fotografie se musí týkat zadaného tématu (tj. příroda v Porubě),
- fotografii zašlete do 1. 5. 2021 na adresu zelenaporube@moporuba.cz,
- zasláním fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na sociálních sítích či dalších materiálech městského obvodu Poruba.