Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Na Nový rok začne Tříkrálová sbírka

Poslední změna: Úterý 11.12.2018 14:57

Od 1. do 14. ledna 2019 budou do domácností přicházet Tři králové. Tradiční celorepubliková veřejná sbírka pořádaná Charitou Česká republika se bude konat už podevatenácté.

„Tři králové budou s přáním štěstí, zdraví a pokoje do nového roku přinášet dary v podobě tříkrálových kalendářů a cukru jako poděkování přispěvatelům a podporu lidí v nouzi, ke kterým prostřednictvím poskytovaných sociálních a zdravotních služeb Charity Ostrava tato pomoc plyne,“ uvedl mluvčí Charity Ostrava Dalibor Kraut.

A kam budou příspěvky lidí směřovat? Charita z nich podpoří Mobilní hospic a  ošetřovatelskou službu sv. Kryštofa pro lidi v závěrečném stádiu života, služby terénní programy a sociální rehabilitace pro ženy a muže bez domova, obnovu a rozšíření vybavení v hospici sv. Lukáše nebo osoby se zdravotním postižením a vybavení chráněných dílen. Více informací o Tříkrálové sbírce najdete na www.ostrava.charita.cz.

V rámci Tříkrálové sbírky bude v pátek 4. ledna od 14 hodin na Alšově náměstí nabízen Tříkrálový punč a teplý čaj všem kolemjdoucím.
Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 480 111


Úřad městského obvodu Poruba
Klimkovická 55/28
708 56 Ostrava-Poruba


ID datové schránky: xpkbv55


Úřední hodiny »