Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Začíná druhá část Letní umělecké scény v Porubě

Poslední změna: Pondělí 22.07.2019 13:21

Minulý týden nabídla letní umělecká scéna vystoupení hudebníků na různých místech Poruby. Tento týden začíná její druhá část. V úterý 23. července v 19 hodin se na Alšově náměstí představí electroswingová formace Mr. Moss. Další představení budou pokračovat vždy v úterý až do 20. srpna.

Electroswingová formace Mr. Moss z Hradce Králové, která vystoupí v úterý 23. července na Alšově náměstí, ve své hudbě spojuje taneční hudbu se swingovou klasikou, prvky elektra a jazzu.

O týden později (30. července) bude na programu stand-up comedy v atriu auly VŠB-TUO v podání tria HumorOva, které do svých vystoupení přidává i skeče a improvizace. Netradiční  rockový nářez předvede 6. srpna na Alšově náměstí kapela Barock. Na nádvoří Zámku Poruba čeká zájemce hodina smíchu s komikem, hercem a úspěšným účastníkem televizní taneční soutěže StarDance Lukášem Pavláskem (13. srpna). O závěrečné vystoupení letní umělecké scény se postará 20. srpna na Alšově náměstí Anežka Hessová, která předvede indické tance.

Vstup na všechny produkce je zdarma.

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

logo Ostravy

 

 

 

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 480 111


Úřad městského obvodu Poruba
Klimkovická 55/28
708 56 Ostrava-Poruba


ID datové schránky: xpkbv55


Úřední hodiny »